Через борги підприємств теплоенергетики перед "Нафтогазом" населення може лишитися без водопостачання та світла. Про це заявила експерт з питань енергетики Інституту суспільних досліджень Оксана Короткевич. "Підприємства ТКЕ та ТЕЦ не лише безвідповідально відносяться до виконання договірних відносин з НАК "Нафтогаз України", а й саботують проведення розрахунків за спожиті природні ресурси", - зазначила експерт.
З держбюджетом відбуваються незвичайні речі. Вперше за останні три роки у звітності Мінфіну про його виконання з'явилося слово "профіцит". Остання згадка про профіцит держбюджету в звітності відомства датоване періодом січень-лютий 2012 року. Тоді вдалося зібрати доходів на 4,8 млрд грн більше запланованих видатків. Трапився ще один факт, вже років десять як нехарактерний для системи держфінансів.
Повна втрата депозиту на ринку Форекс - це найсильніший моральний удар по психіці будь-якого трейдера, будь він новачком у цій справі або профі з великим досвідом торгівлі за плечима! Причин зливу депозиту може бути декілька: по грубій помилці, або серії помилок трейдера, по загадковійї причині брокера, так само вам може допомогти злити депозит форекс радник, ну або якийсь заздрісник взяв вам його і злив на зло)), що мало ймовірно, але теж причина!
У більшості компаній процес збільшення продажів відбувається наступним чином: приходить новий клієнт, з нього намагаються взяти якомога більше грошей, потім швидко шукають наступного клієнта, і так по колу. На жаль, багато компаній, особливо роздрібних, не роблять практично нічого для утримання своїх клієнтів, фактично не помічаючи у себе під носом справжній скарб - клієнтську базу, розумне використання якої нерідко дозволяє бізнесу подвоїти дохід практично без витрат і зусиль.
Ось уже два тижні борговий ринок в Європі лихоманить. Волатильність за державними облігаціями ряду країн б'є історичні рекорди. Максимальний попит на німецькі 10-річні облігації, вони ж бундеси, сформувався 17 квітня. Прибутковість впала до 0.059%, і, здавалося, ще трохи - і нульовий бар'єр буде взято. Все логічно - ЄЦБ проводить програму викупу облігацій, обсяги значні, програма триватиме ще дуже довго, так чому б такому чудовому активу не вирости в ціні?
Досить звична практика в історії банківських кредитів, коли позичальник бере позику під певний відсоток, а по факту повертати доводиться відчутно більше. Відтак, чимало людей дедалі більше залазять в «кредитне ярмо», або ж просто не мають чим сплачувати непомірні відсотки, які раніше здавалися цілком помірними. Наразі кредитна залежність багатьох наших співвітчизників досягла свого апогею. «Вас же ніхто не змушував брати кредит, ніхто за руку не приводив».
За сім років мого життя в Україні яких тільки невтішних епітетів я не чув від українських експертів щодо місцевого фондового ринку – якщо не зневажливих, то в найкращому разі скептичних. І жодного разу ніхто не дав йому позитивної оцінки. Він і справді поки що не заслуговує на неї. Чиновники, звичайно, регулярно рапортують про позитивну динаміку реєстрації нових випусків цінних паперів. Але ці паперові «успіхи» аж ніяк не сприяють тому, щоб він почав відігравати більш-менш значиму роль в економіці.
Уряд зробив рішучий крок до завершення реструктуризації державного боргу України. Після обіду 19 травня Кабмін провів через Верховну Раду два законопроекти, дозволивши уряду в будь-який момент зупиняти виплати за зовнішнім держборгом. За домовленістю зі спікером Володимиром Гройсманом, законопроекти вдалося проголосувати відразу в двох читаннях за скороченою процедурою.
Держава вже зараз має почати працювати за принципом підтримки виключно малозабезпечених громадян. У цьому контексті важливо, що новий законопроект від Мінсоцполітики відміняє всі спеціальні пенсії і запроваджує практику, коли людина отримує на пенсії стільки, скільки сплатила до Пенсійного фонду протягом працездатного періоду.
Знецінення валюти призвело до девальвації, пікової точки валютної кризи. Уряд не зробив належних зусиль, щоб підтримати фіксований обмінний курс. Економіка країни похитнулася внаслідок того, що почали видавати внутрішні валютні кредити в іноземній валюті, тим самим знецінюючи національну валюту.
Верховний Суд України на засіданні Судової палати у цивільних справах 27 травня 2015 року ухвалив постанову у справі № 6-57цс15 предметом якої був спір про стягнення заборгованості за договором про надання споживчого кредиту і звернення стягнення на предмет іпотеки.
В нашому житті трапляються ситуації, коли при розрахунку на касі магазину, виявляється, що ціна на товар в чеку значно більша, ніж була вказана на ціннику. В такому випадку для нас важливо знати свої права споживача, зокрема ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».
На днях набудуть чинності зміни до Закону "Про ліцензування господарської діяльності". У першу чергу під ударом опиняться дві найбільші біржі країни - Українська біржа і ПФТС.
Як і здохлий кінь не їсть овес, так і вмираюча економіка України споживає газу менше не тому, що була проведена серйозна модернізація, а тому що дихає на ладан.
З обох боків звучать сенсаційні заяви і ситуація нагадує нездійсненну команду «стій там - іди сюди». Втрачати Грецію Європа не хоче, щоб не показати приклад іншим незадоволеним в «європейському гуртожитку», та й проявити слабкість і погодиться на умови греків теж не може - наслідки не менш плачевні.
Одна надія - на президентське вето. Тим більше, що є відмінна підстава - явне порушення процедури. Ох, не зрозумію я народ, якщо він при всьому цьому не рознесе нас всіх нахрен вже в найближчі місяці. Або тижні...
Позовна заява кредитора, може містити такі нюанси, на котрі не звертає свою увагу позичальник. Цим може скористатися кредитор. Тож читайте далі – на що треба звернути свою увагу, для того щоб не попасти в пастку та не сплачувати зайвого за кредитним договором.
Ні для кого не є секретом те, що стан українського бізнесу щодо ефективності провадження діяльності та конкурентоспроможності товарів і послуг на світовому ринку, загалом, м’яко кажучи, залишає бажати кращого.