ПРО НАС

«Бізнес Компаньйон Тернопіль» — це інтернет-ресурс про найважливіші новини та події в економічному та бізнесовому житті регіону, України та світу, оперативна корисна інформація для підприємців та ділових людей, актуальні повідомлення податкової, знайомство з успішними проектами та особистостями, важливі моменти валютного, фондового та фінансових ринків.

Крім інформаційної частини, передбачено багато нових розділів та рубрик, реалізувати які в друкованому варіанті досить складно:

1. Каталог фірм та підприємств Тернопільщини.

2. Гарячі пропозиції від фірм та підприємств.

3. Розділ безкоштовних приватних оголошень.

4. Консультації фахівців.

5. Адресна розсилка важливих повідомлень.

В стрічці загальних новин, яка оновлюється практично кожні три хвилини, зібрано багато інформаційних потоків різних тематичних ресурсів.

Розділ власних новин містить актуальну та важливу інформацію про економіку краю, події підприємництва, інвестиційні пропозиції та ділові стосунки.

Завдяки популяризації через співпрацю з іншими виданнями та соціальні мережі, «Бізнес Компаньйон Тернопіль» став ще популярнішим і отримує багато схвальних відгуків та пропозицій від підприємців, бізнесменів, рядових читачів, які цікавляться економічними та бізнесовими питаннями, проблемами становлення України та регіону.

Щодня нас відвідують понад 3000 читачів.

Сподіваємось, що ресурс стане корисним, а співпраця буде взаємовигідною!

Свої дописи, побажання та пропозиції пишіть нам на електронну адресу, або повідомленням через вкладку "КОНТАКТИ"