«Чужих» зараз немає: «Ощадбанк» скасував комісію за зняття готівки з карток усіх банків

Фото з мережі Інтернет

Державний "Ощадбанк" скасував комісії за зняття готівки в банкоматах з карток всіх Банків. Про це повідомила прес-служба банку, зазначивши, що в мережі банкоматів "Ощадбанку" скасовано спеціальні ліміти на зняття готівки для карток інших банків.

"Для тих громадян, хто бажає зняти готівку, є хороша новина: тепер ви можете зробити це в будь-якому банкоматі "Ощадбанку" без комісії. І не важливо - з картки "Ощаду" чи з будь-якої іншої картки. Відтепер у наших банкоматах немає чужих карток", - йдеться у повідомленні.

 

"У зв'язку з кризовою ситуацією в енергетиці, яка викликала підвищений попит на готівку і тимчасові проблеми з функціонуванням банкоматних мереж на певних територіях, "Ощадбанк" прирівняв ліміти зняття готівки з карт інших банків до відповідних лімітів, які застосовуються до власних карток банку", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що цей крок дозволить всім українцям, без поділу на клієнтів "Ощадбанку" та інших банківських установ, знімати готівку в банкоматній мережі банку в обсязі 50 тисяч гривень з однієї картки на добу.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ