В НБУ назвали терміни, коли в Україні зростуть тарифи на комунальні послуги

Фото з мережі Інтернет

В Україні очікується зростання вартості "комуналки" навіть попри мораторій на підвищення тарифів на комунальні послуги, запроваджений Верховною Радою. Такий висновок можна зробити з інфляційного з прогнозу НБУ.

 

Зазначається, що зростання тарифів почнеться приблизно з другого півріччя 2023 року. А заборона підвищувати тарифи на комунальні послуги для всіх категорій споживач чинна до кінця воєнного стану в країні.

 

"Основний же внесок у значне зростання адміністративної інфляції на прогнозному горизонті матиме підвищення тарифів на комунальні послуги.", - йдеться у звіті.

 

Зважаючи на високу соціальну значущість тарифів на ЖКГ, обіцяють, що підвищення тарифів відбуватиметься поетапно та супроводжуватиметься розширенням соціальної підтримки.

Наразі українців заспокоїли, що тарифи на комунальні послуги сьогодні в Україні залишаються незмінними, навіть попри зростання цін на енергоносії в усьому світі.

"Таким чином, високі ціни на газ у світі практично не матимуть прямого впливу на споживчу інфляцію у поточному році.", - йдеться у звіті.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ