Повідомляє БезТабу 13.12.1901 22:47
Перші два місяці 2016 року для реалізаторів підакцизних товарів потребуватимуть особливості звітності в податковій.
Як повідомляє Тернопільська обласна державна податкова інспекція, з 1 березня 2016 року запроваджуються акцизні накладні, Єдиний реєстр акцизних накладних та СЕА реалізації пального.
Для платників, які реалізують пальне, першим звітним (податковим) періодом буде березень 2016 року.
Отже, після затвердження Порядку ведення реєстру платників акцизного податку з реалізації пального та Заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального платники зобов'язані:
— зареєструватися платником акцизного податку;
— до 20 квітня 2016 року подати акцизну декларацію за березень 2016 року за формами, встановленими Міністерством фінансів України.
До запровадження нових форм звітності виробники, імпортери та суб'єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, зокрема пального, та є платниками акцизного податку, подаютьдекларацію з акцизного податку за звітні періоди 2016 року за формами, затвердженими наказом Мінфіну від 23.01.2015 № 14. Детальніше у листі ДФС України від 21.01.2016 р. № 1903/7/99-99-19-03-03-17.
Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.