Тернопільські бари, які облюбували сутенери, отримали дозвіл на роботу вночі

Фото з відкритих джерел

Бару «Сіті», що на вул. Б. Хмельницького, 19 надано дозвіл на роботу в нічний час до 4 год ранку, а закладу  «Абриколь» на вул. 15 Квітня, 1 – до 5 год ранку.

 

Відповідне рішення прийняв міськвиконком. Здавалося б, нічого дивного в такому рішенні немає. От тільки місяць тому члени міськвиконкому обом барам відповідний дозвіл не дали. Тоді вони своє рішення мотивували тим, що у цих закладах стається багато випадків кримінального характеру.

 

«Там зафіксовані крадіжки, бійки, переломи носів. А також є такі ганебні факти звідництва. Там знаходяться дівчата, які займаються проституцією та хлопці, які їх зводять з клієнтами», – розповів про особливості бару «Сіті» начальник міського відділу Національної поліції Степан Савка на виконкомі 20 січня. За його словами, схожа ситуація і в «Абриколі».

 

 

Втім, такий стан справ не завадив виконкому уже 17 лютого видати обом закладам дозволи на роботу в нічний час.

 

При цьому члени виконкому зобов’язали суб’єктів господарювання забезпечити дотримання громадського порядку.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон