Тепер доведеться менше споживати, або більше платити

Фото з мережі Інтернет

1 травня вступила в дію постанова Кабінету Міністрів про зниження соціальних норм на використання теплової енергії, електрики і газу, які встановлюються для розрахунку розміру субсидій. Відтак, жителям Тернопілля доведеться миритися з новими «правилами гри».
 

Як повідомляють в Міністерстві соціальної політики, Кабмін переглянув окремі соціальні норми з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами. Згідно з документом, споживання газу знижено до 5 кубометрів з 5,5 кубометра на 1 квадратний метр опалювальної площі.

 

Знизили і норми споживання теплової енергії для централізованого теплопостачання абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку: до 0,0431 Гкал з 0,0548 Гкал на 1 квадратний метр опалювальної площі в місяць в опалювальний період.

 

Для будинків із електроопаленням норми змінили до 51 кВт-год з 65 кВт-год на 1 квадратний метр опалювальної площі у місяць (в опалювальний період).

 

Як ми вже повідомляли, з 1 травня почала діяти і оновлена програма житлових субсидій. 


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон