Щоб «відкупити» сина від криміналу — заплатила 50 000 гривень...

Фото з мережі Інтернет

З заявою про шахрайство 7 червня до працівників Лановецького відділення поліції звернулась місцева мешканка. Жінка розповіла, що стала черговою жертвою аферистів.

 

Схема стара, а потерпіла нова. Шахрай діяв впевнено та переконливо.

 

За словами потерпілої, 6 червня близько 03:00 на мобільному телефоні краянки пролунав дзвінок. На кінці слухавки невідомий чоловік представився працівником правоохоронних органів.

 

Поліцейський повідомив неприємну новину: син жінки вчинив злочин, йому загрожує кримінальна відповідальність. Розповівши обставини події, чоловік запевнив і про можливий вихід з ситуації, але це буде вартувати чималі кошти – 2 000 американських доларів.

 

Потерпіла погодилась на умови дозвонювача про перерахунок коштів. Шахраї навіть передали слухавку сину. Шокова жінка навіть не зрозуміла, що спілкується не з родичем, а ще з одним аферистом. Весь час невідомі тримали жительку району на зв’язку, аби та не зателефонувала до родича та в поліцію.

 

За вказівками шахраїв ланівчанка спершу перерахувала 31 000 гривень на різні мобільні телефони, а потім ще 15 000 на банківський рахунок.

 

Після успішних трансакцій заявниця таки зв’язалась з сином, який проживає в сусідній області, але її здивуванню не було меж: син спростував всю інформацію, яку повідомили невідомі матері. Потерпіла звернулась за допомогою до поліцейських.

 

Відомості про подію внесені в Єдиний реєстр досудового розслідування  відповідно до частини 1 статті 190 ККУ – шахрайство, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон