На Тернопільщині реалізували 29 мікропроектів за підтримки ЄС/ПРООН

Фото з мережі Інтернет

У 2016 році на Тернопільщині вже реалізували 29 мікропроектів за підтримки Європейського союзу та Програми розвитку Організації об’єднаних націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

 

Як повідомили IA ZIK у прес-службі облдержадміністрації, по 4 мікропроекти завершено у Бережанському, Заліщицькому, Кременецькому та Підволочиському районах, по 3 мікропроекти – у Борщівському, Гусятинському та Збаразькому, по 2 – у Теребовлянському та Лановецькому.

 

«На цей час ведуться ремонтні роботи на 12 об’єктах у Борщівському, Збаразькому, Кременецькому, Лановецькому і Теребовлянському районах. Також створюється надсучасний Центр надання адміністративних послуг Шумської об’єднаної територіальної громади», – йдеться у повідомленні.

 

Як зазначили в облдержадміністрації, проекти за підтримки ЄС/ПРОООН на Тернопільщині реалізовують протягом восьми років. Загалом завершено майже 150 проектів на суму понад 20 млн грн.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон