На Тернопільщині чоловік таки відсудив 2 гривні за сироп до кави у вокзального кафе

Фото з мережі Інтернет

Житель Тернопільщини відсудив у кафе 200 грн моральної шкоди. Чоловік звинуватив керівництво закладу в тому, що йому нарахували в чеку на 2 грн більше, ніж зазначено в меню. Як повідомили у прес-службі апеляційного суду області, інцидент стався наприкінці серпня в кафе біля центрального автовокзалу Тернополя.

 

За словами чоловіка, він замовив страв на 108 грн. Однак, для розрахунку йому пред’явили чек на суму 110 грн. Офіціант пояснив, що вартість сиропу, який в меню значився як інгредієнт кави «Лате», не входить до 21 грн загальної вартості напою і його слід оплатити окремо.

 

Такими діями, як доведено в суді, заклад харчування порушив п.6 ч.1 ст.15 Закону України «Про захист прав споживача», оскільки відвідувача не попередили про кількість і вартість замовлення. Суд першої інстанції призначив стягнути з керівництва кафе на користь клієнта 2 грн 1 коп. матеріальної та 200 грн моральної шкоди.

 

А от апеляційну скаргу, в якій чоловік просив моральної компенсації у розмірі 10 тис. грн, колегія суддів не задовольнила, – йдеться у повідомленні. 


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон