Мешканці новобудов вимагають прямого виходу до парку

Фото з мережі Інтернет

Наразі перспектива облаштування доріжки на межі парку Національного Відродження та будинками на Бандери невелика. У міській раді відреагували на електронну петицію з таким проханням і зазначили,що виконають роботи, як тільки у мерії з’являться кошти.

 

Нагадуємо, на сайті міської ради тривав збір підписів щодо встановлення пішохідної доріжки на проспекті Степан Бандери.

 

– Наш будинок за адресою вул. С. Бандери, 83в знаходиться на межі з парком Національного Відродження. Пропоную облаштувати доріжку з виходом в парк, щоб мешканці нашого будинку могли вільно туди виходити. На даний момент фактично, щоб піти в парк, ми обходимо півмікрорайону – йдемо по вул. Рєпіна, виходимо на вул. Коновальця, аж тоді ще десь метрів 300 по вул. С. Бандери. Ця відстань орієнтовно кілометр. На мою думку, доцільно, межуючи з парком, мати можливість безперешкодно проходити туди, для прикладу, як це зробили мешканці будинку по вул. Вербицького, трохи нижче нашого, – зазначила автор петиції Оксана Чорна.

 

У міській раді повідомили, що спершу необхідно замовити відповідну проектно-кошторисну документацію, безпосередньо погодивши її у ВУПД РУНП в Тернопільській області та відділі технічного нагляду Тернопільської міської ради.

 

Одночасно при наявності коштів у міському бюджеті на 2017р. буде розглянута можливість виготовлення проектно-кошторисної документації на виконання робіт з влаштування пішохідної доріжки за вищевказаною адресою.

 

Варто зазначити, що в цьому році планується реконструкція парку Національного Відродження. На це з бюджету міста виділено майже 7 млн. грн. Очевидно, поки встановлення доріжки у план робіт з реконструкції не входить.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон