Недавно ми вже писали про тернопільських "господарників", які замість того, щоб думати про обласну і міську господарку втратили відчуття реальності і займаються виключно політикантством і перескакуванням з одного крісла на інше. Тому і нема часу на вирішення сміттєвого питання, яке час від часу дає про себе знати смородом і купами відходів в дворах.
Наразі стало відомо, що сміттєсортувальна лінія, яка вартує 2 мільйони гривень, поступово перетворюється на металобрухт. Її декілька років тому було придбано обласною радою, яку тоді очолював нинішній народний депутат Олексій Кайда.
Зараз вона зберігається в Скалаті, а поблизу цієї території вже утворилося стихійне сміттєзвалище.
Цю сортувальну лінію не захотів приймати для потреб міста ні тодішній мер Заставний, ні теперішній Надал, який, до речі, є однопартійцем Кайди – разом вони належать до ВО “Свобода”.
Напевне депутатська недоторканість дуже треба Олексію Петровичу, щоб не відповідати на незручні питання про ефективність освоєння 2-х мільйонів бюджетних коштів.
Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.