До дитячих садочків заборона міського голови не дійшла

Фото з відкритих джерел

На сайт міської ради Тернополя у рубрику "Питання-відповіді" звернулася тернополянка, яка стверджує, що у дитсадках міста вимагають гроші з батьків.

 

За її словами, у батьків дошкільнят вимагають здати гроші на ремонт. У жінки складається враження, що у дитсадку не чули про заборону на збір коштів у навчальних закладах міста:

 

 

Нагадаємо, в Тернополі діє наказ «Про заборону безсистемних та неконтрольованих зборів коштів з батьків».

 

Наказом заборонено проводити будь-який примусовий збір благодійних внесків, а педагоги повинні інформувати директорів шкіл про збір коштів у класах і групах, незалежно від того, з чиєї ініціативи він здійснюється.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон