В чому причина обмеження переказу коштів з картки на картку?

Фото з мережі Інтернет

Член Ради Національного банку України доктор економічних наук Василь Фурман повідомив, що обмеження переказу коштів із картки на картку суттєво не позначаться на 95% населення України. Про це він розповів в етері "Еспресо".

"Я не вважаю, що в питанні обмеження переказів із картки на картку може бути якась паніка. Причини такого рішення різні. Зокрема, часто картки банків використовуються в різних тіньових схемах, ігровому бізнесі, оптимізації оподаткування тощо.Такого не має бути. В цілому, коли ще в травні Національний банк України ініціював обговорення цього питання, то було наголошено на тому, що цю пропозицію будуть обговорювати з волонтерами. Це зараз і відбувається. Також було зазначено, що ті обмеження, які будуть вводитись, не будуть стосуватися 95% населення України. До того ж, якщо особа отримує білу заробітну плату або ж працює як ФОП, то можна буде звернутися до банку для збільшення лімітів переказу з картки на картку. Тобто, головне працювати чисто й сплачувати податки", - додав він.

Економіст наголосив, що рівень тіньової економіки має зменшуватися в нашій державі. "В ініціативах Національного банку України нічого надзвичайного немає. Сьогодні ми спільними зусиллями повинні дбати про те, щоб було менше протизаконних операцій. Рівень тіньової економіки має зменшуватися в нашій державі. Такі ініціативи від Нацбанку не розв'яжуть проблему з тіньовою економікою, але точно будуть цьому сприяти", - додав він.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ