У Німеччині пропонують наймати на роботу українців без достатнього знання мови

Фото з мережі Інтернет

Федеральний міністр праці Німеччини Губертус Хайль пропонує значно полегшити біженцям з України вихід на ринок праці - він вважає, що роботодавцям слід брати на роботу українців, які ще не встигли опанувати німецьку мову на належному рівні, але мають її базові знання. Про це він сказав в інтерв’ю газеті Welt am Sonntag. 

Міністр наголосив, що вивчення німецької мови відбувається не лише на курсах, а й безпосередньо під час роботи.Хайль прагне швидше працевлаштувати біженців з України, для чого, за його словами, потрібна "готовність роботодавців наймати цих людей, навіть якщо вони володіють лише базовими знаннями німецької мови".

 

Німецький міністр планує обговорити це питання з представниками німецької економіки в понеділок, 20 листопада. Водночас Хайль зауважив, що в Німеччині 100 тисяч українців уже закінчили інтеграційні мовні курси, і ще стільки ж зроблять це найближчим часом. Те ж стосується ще 200 тисяч людей з інших країн походження, які можуть працювати.

Згідно з урядовими даними, у липні в Німеччині налічувалося близько 196 600 працевлаштованих громадян України, з яких 154 600 працювали за умови сплати внесків на соціальне страхування, а 42 000 були зайняті на низькооплачуваній роботі або на умовах неповного робочого дня.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ