Міська рада Тернополя через електронний Реєстр звітує про допомогу армії

Фото з мережі Інтернет

У Тернополі, вперше в Україні запрацював електронний Реєстр переданої допомоги від Тернопільської міської ради Збройним силам України. Ознайомитеся з ним можна за цим посиланням:  https://bit.ly/40zzIZd. Міська рада Тернополя справді допомагає нашим Героям-захисникам та захисницям. Допомагає на передовій. Допомагає й у Тернополі. Допомагає родинам та дітям Героїв. Попри всі наклепи, допомагає відрито, в режимі он-лайн, звітує про свою допомогу. 

Як працює Реєстр допомоги армії

Надал  розповів, як працює Реєстр допомоги армії, які види допомоги міська рада надає нашим Героям.

«Перший в Україні електронний Реєстр переданої допомоги від Тернопільської міської ради Збройним силам України запрацював у нашому місті. У ньому ви можете ознайомитися з узагальненою інформацією про закупівлю автомобілів, запчастин, дронів, медикаментів, необхідних матеріалів, обладнання, старлінків, генераторів та багато чого іншого для наших військових від початку повномасштабного вторгнення. Також в даному реєстрі можна ознайомитися з програмами, які ми створили спеціально для воїнів та для їхніх родин: щомісячні виплати членам сімей Героїв, які віддали своє життя заради України, виплати військовим, які отримали інвалідність І чи ІІ групи, програма «Доступне житло», яка передбачає забезпечення військовослужбовців виплату грошової компенсації на придбання житла та інше», - зазначив Сергій Надал.

 Як мерія допомагає армії

Мер Тернополя розповів, що налагоджена особиста співпраця з командувачами військових частин. На фронт вирушає та допомога, яку потребують військові.

«Тернопільська міська рада є офіційним органом. Всі закупівлі відбуваються з використанням системи Прозоро, як того вимагає законодавство. Тому керівники військових підрозділів звертаються офіційним листом у міську раду, після проведення закупівель отримують допомогу. Наголошую, за особистим підписом, печаткою керівника підрозділу про те, що саме отримали, в якій кількості і так далі. Передаємо дрони, амуніцію, замовляли пошиття форми. Особисто їздив не раз на фронт, спілкувався з хлопцями про потреби і працюємо над організацією допомоги», - підсумував Сергій Надал.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ