«ПриватБанк» без відома клієнта блокує рахунки за комунальні борги: як не залишитися без доступу до карток

Фото з мережі Інтернет

В Україні банки після звернення виконавців судових рішень зобов’язані блокувати рахунки боржників. Клієнт ПриватБанку через борги перед ПолтаваГазом залишився без доступу до рахунку та поскаржився на фінансову установу.

"На підставі судового наказу з ініціативи приватного підприємства ПолтаваГаз з яким у мене немає навіть договору на доставку газу та за послуги, які не отримував, та виконавчого провадження приватного виконавця було заблоковано 30.10.23 мої картки у цьому банку. Заблоковано всі карти навіть ті, на які отримую грошове забезпечення як військовослужбовець ЗСУ, та соціальну виплату як учасник бойових дій", – поскаржився клієнт у спеціалізованому форумі Мінфін.

 

При цьому немає значення, підписав він договір на доставку газу чи ні, отримуючи газ, він зобов'язаний платити за її доставку. А борг перед підприємством дав можливість його представнику подати до суду, отримати рішення про стягнення боргу, а потім звернутися до виконавчої служби.

ПриватБанк, як і будь-який інший український банк, зобов'язаний реагувати на листи судових виконавців і блокувати рахунки. При цьому так повинен чинити кожен український банк.

"А найбільше дивує, що все зроблено за спиною, що про судовий наказ дізнався випадково, про відкриття виконавчого провадження випадково, про блокування карток випадково і тільки після того, як зникли кошти і почав розбиратися випливла дана інформація", – поскаржився клієнт. Нагромадивши великий борг, він фактично опинився у ситуації, коли до суду проти нього можуть подати будь-якої миті.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ