Комісія з питань законності Тернопільської облради прийняла рішення щодо центру "Мати і дитина» (Відео)

Обласні депутати кажуть, що жодних документів не бачили і рішення про реорганізацію не приймали.

Фото з мережі Інтернет

Питання об’єднання двох медичних закладів – обласного перинатального центру "Мати і дитина" і обласної дитячої лікарні, розглянули на постійній комісії Тернопільської обласної ради з питань законності. Про це розповідає Суспільне.

На засідання прийшли представник центру "Мати і дитина" і повідомили комісії, чому проти такого об'єднання.

Натомість не з’явилися представники дитячої лікарні та департаменту охорони здоров’я.

Заслухавши медиків учасники комісії прийняли рішення підтримати перинатальний центр "Мати і дитина". Переконані, немає аргументів "за" таке об’єднання.

"Ми підтримали трудовий колектив. Не були озвучені аргументи на користь можливого об’єднання перинатального центру з обласною дитячою лікарнею. А якщо немає аргументів, то це рішення немає права на життя, немає перспективи. І я вже говорив на засіданні комісії, що з цього приводу не лише департамент охорони здоров’я та міністерство охорони здоров’я буде приймати рішення, а й депутати обласної ради. Вони лише в сесійному порядку можуть погодити питання щодо реорганізації чи об’єднання відповідних установ", - наголосив голова постійної комісії Олег Сиротюк.

Рішення направили голові обласної ради та обласної військової адміністрації, департаменту охорони здоров’я та Міністерству охорони здоров’я.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ