У «Нафтогазі» назвали дату, з якої можуть підвищити тариф на газ для населення

Фото з мережі Інтернет

У "Нафтогазі натякнули, що тариф на газ для населення вже найближчими місяцями може змінитися. Точної дати підвищення тарифу в компанії наразі не називають, однак і не підтверджують, що вартість газу для населення залишатиметься незмінною. Ймовірно, вона стане вищою вже із закінченням опалювального сезону, тобто з 1 травня цього року.

Таку дату побічно вказано у відповіді, яку прес-служба Нафтогазу дала на запитання однієї з клієнток компанії. Жінка поцікавилася, чи не можна влітку, коли витрата газу буде нижчою, заплатити наперед за споживання у майбутньому опалювальному сезоні.

"Чи можна влітку, коли витрати на газ у населення значно нижчі і відповідно плата за нього теж, купити газ наперед, наприклад, 1000-1500 куб?" - поцікавилася клієнтка.

У відповідь на її запит у Нафтогазі роз'яснили, що зараз у компанії діє лише один тариф на газ для населення – "Фіксований". Його вартість, як відомо, станоить 7,96 грн за кубометр. Водночас, на сьогодні жодних інших тарифів, включаючи тарифів передоплати, у компанії для населення немає. І до 30 квітня 2023 року, доки не закінчиться дія тарифу по 7,96, не передбачається. Тому зараз абоненти можуть лише розраховуватися за вже спожитийгаз, а от вносити авансові платежі у них немає можливості.

"Тому, щоб дізнатися про тарифні плани, які будуть доступні влітку для клієнтів та їхні умови, стежте за новинами у фейсбуці, чат-боті Viber і Telegram та на офіційному сайті Gas.ua, щоб завжди бути у центрі подій", - підсумували в прес-службі.

З цієї відповіді можна дійти невтішного висновку, що після 30 квітня тариф на газ вже буде іншим. Ну, а оскільки останніми роками в Україні жоден тариф не знижується, то цілком логічно припустити, що й тариф на газ із 1 травня стане вищим.

Про це натякав і голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. Нардеп чітко висловився з цього приводу. Він вважає, що тариф на газ для населення невиправдано занижений, і українці мають платити за цей ресурс набагато більше.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ