Допомогу від ООН українцям виплачуватимуть по-новому: як отримати виплати одразу за 6 місяців

Фото з мережі Інтернет

Багато міжнародних організацій продовжують матеріально підтримувати українців протягом усієї війни. Напередодні зими у постраждалих від війни українців з'явилася можливість отримати виплати від ООН за кілька місяців.Усі, хто подасть заявку на грошову допомогу від УВКБ ООН у пунктах збору даних Благодійного фонду "Право на захист", зможе отримати виплати одразу за 6 місяців. Це 13320 гривень. Йдеться про зареєстрованих з 1 вересня.

Грошова допомога таким громадянам буде виплачена двома траншами (сума за 3 місяці) з різницею у кілька тижнів. При цьому, якщо один транш перевищуватиме 30 тисяч гривень (за кілька осіб у сім'ї одразу, наприклад), то його буде поділено на кілька виплат і виплачено з різницею в 24 годині. Ті, хто зареєструвався на грошову допомогу від ООН до 1 вересня, отримають виплати лише за 3 місяці.

 

Для того, щоб отримати гроші одразу за кілька місяців, потрібно подавати документи саме у пунктах збору даних БФ "Право на захист". Вони розташовані у Львівській, Полтавській, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Запорізькій, Житомирській, Київській, Харківській, Сумській, Чернігівській та Одеській областях.

Оформити матеріальну допомогу від ООН можуть сім'ї, які раніше не отримували допомогу від міжнародних організацій та мають дохід, менше ніж 5 400 гривень на людину.

Категорії українців, які мають право на виплати від ООН:

  • переселенці, які змінили місце проживання після 24 лютого 2022 року;
  • українці, які не переміщалися після 24 лютого, але постраждали від воєнних дій у таких сферах: Дніпропетровська, Полтавська, Одеська, Запорізька, Кіровоградська, Черкаська, Харківська, Чернігівська, Сумська (список може бути доповнений);
  • люди, які повернулися до своїх місць постійного проживання після вимушеного переміщення в іншу область/країну через військові дії з 24 лютого 2022 року.

При цьому подати заявку на допомогу можуть сім'ї:

  • які мають лише одного з батьків (або батько, або матір) з одним або декількома дітьми віком до 18 років або зі старими (55 років і старше);
  • які очолює один одинокий/ кілька одиноких людей похилого віку (55 років і старше) або людей похилого віку з однією дитиною або декількома дітьми віком до 18 років;
  • у яких є одна або кілька осіб з особливими потребами (а саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання);
  • прийомні, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (необхідне документальне підтвердження)


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ