Новому злету цін бути? Верховна Рада повернула акцизи на пальне в Україні

Фото з мережі Інтернет

Верховна Рада 21 вересня на засіданні підтримала у другому читанні і в цілому законопроект 7668-д, який передбачає повернення акцизів на пальне.

Як повідомив у своєму Telegram перший заступник голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк, за відповідне рішення проголосували 255 депутатів за необхідного мінімуму у 226 голосів.

 

"Рада повернула акцизний податок на пальне. Відповідний законопроект №7668-д був підтриманий в цілому", - зазначив Железняк.

Згідно з текстом документа, повертаються акцизи у розмірі: бензин - 100 євро за 1000 літрів; дизель - 100 євро за 1000 літрів; біопаливо - 100 євро за 1000 літрів; газ - 52 євро за 1000 літрів. При цьому ПДВ залишається на рівні 7%.

При цьому зроблена пільга для пального на потреби Міноборони. Для військових акциз буде 0 євро за 1000 літрів. Ця пільга буде діяти виключно для Міноборони на період воєнного та надзвичайного стану.

"Закон набирає чинності через день після опублікування, тому повернення акцизів треба очікувати в кінці вересня. Всі ці пільги діють до кінця воєнного стану, але не пізніше 1 липня 2023 року", - зазначив Железняк.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ