Що буде з доларом найближчими тижнями: експерт назвала ймовірний курс

Фото з мережі Інтернет

Продавці долару намагаються наблизити курс до позначки в 41 гривню, зараз він утримується на рівні 40,30-40,60 гривень. Про це розповіла 24 каналу директор департаменту казначейських операцій "Юнекс Банку" Анна Золотько.

Вона прогнозує, що в найближчі тижні курс коливатиметься в межах 39-41 гривень за долар. "Одним із стабілізуючих факторів стала активізація банків за пропозицією купівлі іноземної валюти за безготівкову гривню за "депозитною" схемою, що нещодавно відкрилася Національним банком. Цей канал купівлі валюти є досить хорошою альтернативою для невеликих сум за рахунок істотно меншого курсу покупки", - говорить експерт.

 
За словами Золотько, на безготівковому ринку баланс валютних інтервенцій НБУ залишається негативним. Протягом другого тижня серпня чистий продаж регулятором валюти на міжбанку склав $428 мільйонів. "Це на $50 мільйонів менше, ніж за тиждень до того, і значно менше показників червня-липня, проте дефіцит іноземної валюти в безготівковому сегменті залишається стійким. І поки я не бачу потенціалу для зміни цього тренда", - зазначила директор.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ