Сергій Надал: «Нашому поколінню випав шанс здолати багатовікового московського ворога»

Фото з мережі Інтернет

Воскресіння Ісуса Христа – це перемога. Перемога великої Божої любові над ненавистю. Перемога світла над темрявою, добра над злом. Перемоги Українського добра над московським злом. Про це у своєму великодньому зверненні заявив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Перемога любові

Сьогодні ми бачимо приклад великої любові. Тисячі воїнів з гарячими серцями, з любов’ю до України, кладуть свої життя, захищають її від окупантів. Тисячі волонтерів з великою любов’ю допомагають нашій армії, ризикуючи собою, не шкодуючи ні здоров’я, ні сил. Тисячі українців з турботою і любов’ю дають прихисток людям, які шукають порятунку від війни. Нас об’єднує спільна біда, спільний ворог і любов до рідної землі.

Перемога світла

Цьогорічний Великдень увійде в підручники з історії як найбільше випробування нашого покоління. Всі українці працюють заради перемоги над московським ворогом.

У своєму Великодньому посланні архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівського Василій заявив: «Україна нескорена. Саме цей нескорений дух нашого народу є запорукою Воскресіння України. Цей дух є могутнім знаком нашої перемоги, нашого майбутнього».

Пам’ятаємо пророчу істину, що ніч найтемніша перед світанком. А потім сходить сонце і світло перемагає темінь.

Перемога добра

Нам, українцям, не потрібно чужого, але ми зі всіх сил будемо боронити своє. Воскреслий Христос приходить в Україну і в час війни. Саме нашому поколінню з Божою допомогою випав шанс подолати багатовікового московського ворога. Сьогодні молитви усіх християн цивілізованого світу разом з нашими воїнами, разом з українцями, яких взяли в заручники московські кати. Бо Україна – це добро, яке сьогодні протистоїть всесвітньому московському злу. Як Христос своїм Воскресінням переміг зло, так і українське добро здолає московське зло.

Ми переможемо! Ми відбудуємо наші міста! Ми відбудуємо наші храми та церкви! Ми відбудуємо Україну!

Христос Воскрес!

Воскресне Україна!


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ