Полюють воєнні злочинці: в «Київстарі» пояснили, як захистити телефони

Фото Сьогодні

Щодня в Україні фіксують випадки викрадення телефонів, особливо це може бути небезпечно у воєнний час. Шахраї крадуть ваші дані та використовують їх у своїх цілях. У "Київстарі" пояснили, що захистити дані можна ще до викрадення ґаджета.

 

Чим небезпечне викрадення телефона у воєнний час?

 

 
  • військові злочинці отримують інформацію про контакти та персональні дані абонента й використовують їх у свої шахрайських цілях;
  • із номера абонента може бути поширена дезінформація щодо перебігу подій у країні.

Як захистити телефон?

По-перше, варто встановити індивідуальний ПІН-код на SIM-карту. Щоб це зробити, потрібно знати код розблокування оператора за замовчуванням. У "Київстарі" кажуть, що зазвичай цей набір цифр такий – 1111.

Код важливо знати, бо якщо ви тричі неправильно введете його, то SIM-карта заблокується. Дізнатися точний код оператора можна на пакуванні зі стартового пакету.

По-друге, встановіть пароль або ПІН-код власне на сам телефон.

Що робити, якщо телефон вкрали?

Одразу повідомте про це свого оператора, і він заблокує вашу картку. Дзвонити потрібно на номери 466 (всередині мережі "Київстар") або на 0800-300-466 з інших номерів.

Проте навіть після таких дій небезпека не зникає. Через ваш номер злочинці можуть отримати доступ до соцмереж і спілкуватися там від вашого імені.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ