Субсидії на електроенергію: українцям розповіли, хто та яку суму може отримати в опалювальний період

Фото з мережі Інтернет

Жителі Донбасу можуть оформити субсидію на електроенергію. Дане рішення стосується тих сімей, які проживають на лінії розмежування і постійно використовують електрообігрівачі, оскільки залишилися без теплих батарей взимку.

У Мінінтеграції повідомили, що мешканцям Донбасу в опалювальний період почали приходити платіжки з шаленими сумами за використання електрики. В середньому через необхідність обігрівати житло сім'ї накручують за місяць 2000-3700 кВт-годин електроенергії.

 

За підрахунками, середня сума у квитанції за електроенергію взимку збільшилася з 3360 до 6216 грн на місяць і досягла 50% середньої зарплати у регіоні. Майже 14,2 тисяч родин у Зайцевому, Мар'їнці, Красногорівці, Шахтара, Новогродівки, Трехізбенки залишилися взимку без газу і вимушені обігрівати приміщення електрообігрівачами. З них, лише 9% сімей мають право на субсидію на оплату електроенергії.

У зв'язку з ситуацією, що склалася, в Мінінтеграції зажадали внести зміни до порядку надання субсидій, і жителі населених пунктів на лінії розмежування отримали право на пільгову оплату електроенергії.
 

Проте, право на субсидію мають лише ті власники квартир чи будинків, у яких встановлено електроопалення. Якщо приміщення офіційно не переобладнано під даний спосіб обігріву, то доступу до субсидій його власник не має.

 


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ