Газ для населення в жовтні подорожчає: в яких регіонах українцям потрібно приготуватися

Фото з мережі Інтернет

У листопаді нинішнього року домогосподарства в Донецькій, Херсонській та Полтавській областях, а також жителі міст Кременець( Тернопільська область), Мелітополя та Мелітопольського району( Запорізька область), Коростишева та Коростишівського району (Житомирська область)та Шепетівки (Хмельницька область) отримають платіжки за газ, використаний у жовтні, з підвищеними тарифами.

Йдеться про побутових споживачів, для яких "Нафтогаз України"- "постачальник останньої надії "(ППН). Для них ціни на газ у жовтні будуть вищими, ніж у вересні. Кубометр газу для таких домогосподарств коштуватиме 16,56 гривні (без урахування вартості доставки).

Таким клієнтам (їх на даний момент 600 тисяч) радять укладати договори з іншими постачальниками протягом 60 днів — на такий термін їм гарантується газозабезпечення за тарифом ППН. До того повідомляється, що клієнти держкомпанії, які уклали з "Нафтогазом" річний договір, платять по 7,96 гривні за кубометр "блакитного" палива. На тариф ППН автоматично переводять тих споживачів, чий газопостачальник збанкрутував або позбувся ліцензії на діяльність.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ