Зима близько: скільки українці платитимуть за опалення?

Фото з мережі Інтернет

Тарифи на опалення можуть підвищити на 20% і більше. Тарифи на опалення восени і взимку 2021-2022 станом на початок вересня ще не оголошені. Однак передумови для їхнього підвищення вже є.

"Тарифи для населення на опалення можуть зрости орієнтовно на 20% із 1400-2000 грн до 1700-2500 за Гкал тепла, а іноді і більше", — розповів в матеріалі "За все треба платити. Чому ціною комфортних тарифів на світло і газ стане виток інфляції " Юрій Корольчук, експерт Інституту енергетичних досліджень. За прогнозами експерта, в умовній двокімнатній квартирі площею 60-70 кв. м замість 2-3 тис. грн, як це було в минулому сезоні, доведеться платити 2,5-4 тис. грн на місяць. За весь опалювальний сезон 2021-2022 року жителі такої квартири заплатять на 2-4 тис. грн більше, ніж роком раніше.

 

 

На думку експертів, причиною підвищення тарифів може стати зростання ринкових цін на газ. Теплокомуненерго отримали від "Нафтогазу" привабливу цінову пропозицію — 7,42 грн за кубометр газу. Однак оператори ринку вважають умови договорів із "Нафтогазом" дискримінаційними через передоплати і штрафи, а виділені ліміти дешевого газу — недостатніми. Тому їм доведеться, щонайменше, докуповувати газ за ринковими цінами — від 12 грн за кубометр і вище.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ