В Україні змінять правила для онлайн-продавців: неперевірених заблокують

Фото з мережі Інтернет

У Кабміні розробили 2 законопроєкти для регулювання електронної комерції, правила для онлайн-продавців можуть змінитися. Тепер підприємці, які займаються продажем в Інтернеті, обов'язково повинні будуть розмістити інформацію про себе, як підприємства, а також надати перелік інформації про товар.

 

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. "Регулювання електронної комерції – вимоги сучасності. Адже неможливість ідентифікувати онлайн-продавця викликає незахищеність прав споживача і бюджетні втрати через нереєстрації продавців як підприємців", – заявила заступник міністра економіки України Ірина Новікова.

Так, встановлюється відповідальність за ненадання повної інформації підприємцем для його ідентифікації. Наразі законопроєкт знаходиться на розгляді Кабінету міністрів.

 
 

Крім того, Міністерство цифрової трансформації України розробило законопроєкт "Про електронну комерцію" про внесення інформації продавцями в центральний орган виконавчої влади. Ним передбачається створення "Єдиного державного веб-порталу для споживачів у сфері електронної комерції".

Відзначимо, в Україні поширені фейкові інтернет-магазини. Шахраї створюють свої сайти або сторінки в соцмережах, додають картинки товарів, вказують хороші відгуки і часто пишуть вигідну ціну. Після цього довірливі покупці скидають аферистам часткову передоплату або зовсім всю суму за товар.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ