Ще трохи «кінця епохи бідності» від монополістів при мовчазній згоді влади: підвищення тарифу на доставку газу, що відомо

Фото з мережі Інтернет

Українців чекає не тільки підвищення ціни на газ для домогосподарств, а й збільшення цін на транспортування газу.
 
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), до січня має встановити нові тарифи для операторів газорозподільних систем (облгазів), які можуть бути набагато вищими за ті? що є зараз. Про це розповів очільник «Оператора ГТС України» Сергій Макогон.

За словами чиновника, в тарифі облгазів на сьогодні передбачена ціна для закупівлі газу на виробничо-технологічні втрати — 7,4 грн / куб. м, а ціна газу на ринку вже 21 гривня. Якщо цю ціну закласти в тариф, то це дасть значне зростання тарифів на розподіл газу для населення.

Макогон заявив, що при закладеній ціні газу по 7,4 грн / куб. м облгази не зможуть купити й забезпечити себе необхідним обсягом палива та відбиратимуть його з магістральних мереж.

Ціна на газ в Європі за результатами сьогоднішніх торгів перевищила 710 доларів за тисячу кубометрів. Це новий рекорд на європейському газовому ринку, передає «РБК-Україна» з посиланням на дані сесії Лондонської біржі ICE.

 


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ