Зекономити не вдасться: cкільки коштуватиме літній відпочинок у Кирилівці і на інших курортах

Фото з мережі Інтернет

В Україні в 2021 році через коронавірусні обмеження багато українців планують проводити свою відпустку на вітчизняних курортах. Таке рішення не сильно позначиться на їхніх гаманцях, так як ціни на деяких українських курортах можна порівняти, наприклад, з Туреччиною.

Одним з найпопулярніших курортів під Одесою є Затока, селище на Будакській косі. Море там чисте і спокійне, є пляжі на будь-який смак. У Затоці близько 200 баз відпочинку і пансіонатів. Є також готелі з басейнами і аквапарком. Крім того є маса варіантів розміщення в приватному секторі.

Наприклад, двомісний номер з 1 ліжком в готелі з басейнами на тиждень обійдеться в 12 930 гривень. В інших готелях є номери за 8800 гривень (на тиждень) зі сніданками на двох. Є стандартні двомісні номери по ціні 5 600 гривень на той самий строк.

Місто Чорноморськ також пропонує безліч варіантів проживання. Так, однокімнатну квартиру поряд з морем можна зняти за ціною від 5 500 гривень за тиждень. На Азовському узбережжі найпривабливішими курортами є Арабатська Стрілка і Кирилівка. Ціни на житло там часто трохи нижчі, ніж на курортах Чорного моря.

Так, за тиждень проживання в готелі з басейном в Генічеської гірці з сніданком необхідно віддати 12 600 гривень за двомісний номер з одним ліжком. Є і бюджетні готелі, де за сім днів проживання з вас візьмуть 3150 гривень, сніданки оплачуються окремо і коштують 100 гривень.

Кирилівка може похвалитися пляжами зі зручним заходом в морі і безліччю варіантів розміщення. Тиждень там можна провести за ціною від 2 100 гривень за умови проживання в звичайних номерах в гостьових будинках. Від 3 000 гривень за той же термін необхідно віддати за проживання в номері з душем і санвузлом. В середньому сім днів проживання на базах відпочинку зі зручностями в номері коштує 5−6 тисяч гривень. П'ятимісні апартаменти в одному з готелів з однією спальнею обійдуться від 11 200 гривень за тиждень.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ