В Україні змінили правила видачі автомобільних номерів (Відео)

Фото з мережі Інтернет

Міністерство внутрішніх справ видало наказ, згідно з яким кожен сервісний центр відомства буде видавати на транспортні засоби номерні знаки тільки своїй області.

Основним нововведенням є зміна визначення адміністративно-територіальної належності транспортного засобу, а саме не за місцем прописки власника, як було дотепер, а за місцем здійснення реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу.

Тобто, кожний сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби, незалежно від місця прописки власника, номерні знаки лише своєї області.

Зазначені вимоги не поширюються на номерні знаки, які громадяни залишили на платному зберіганні в сервісному центрі МВС.

 “Таке нововведення дозволяє оптимізувати процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, а також уникнути зайвих матеріальних витрат на виготовлення та логістичних витрат на доставку та зберігання у сервісних центрах МВС номерних знаків інших регіонів”, – зазначили у відомстві.

Окрім того, наказ встановлює єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів та вимоги до них. Зокрема, визначено правила застосування, типи й основні розміри державних номерних знаків, встановлено вимоги до інформаційного змісту та технічних характеристик, ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України підтримав відповідний законопроект МВС зі зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів 9 жовтня 2020 року. Раніше Головний сервісний центр МВС щорічно здійснював тендерну процедуру із замовлення, виготовлення та закупівлі номерних знаків на авто, а потім передавав закуплені автономери в регіональні сервісні центри МВС, які, у свою чергу, передавали їх у територіальні сервісні центри; у відомстві називали таку процедуру вкрай громіздкою та економічно невигідною.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ