Пенсія для жінок в 55 років: Рада прийняла остаточне рішення

Фото з мережі Інтернет

Верховна Рада України провалила голосування за законопроєкт про вихід жінок на пенсію після 55 років за умови наявності 30-річного стажу. Відповідне голосування в українському парламенті відбулось сьогодні, 20 травня.Так, Рада відхилила законопроєкт про пенсійний вік жінок, який пропонував дозволити до 2022 року українкам виходити на пенсію у віці 55 років за умови наявності 30 років стажу, а також за умови попереднього звільнення з роботи.

 

В сесійній залі українського парламенту законопроєкт підтримали 264 народних депутата.

У Раді відбулось голосування за проєкт закону №0972 “Про внесення змін до закону “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” про вдосконалення пенсійного забезпечення”. Слід зазначити, що даний документ пропонувалося ветувати ще в 2015 році.

 


Законопроєкт депутатам рекомендував відхилити Комітет парламенту з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів ще восени 2019 року.

Слід зазначити, що нещодавно глава комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова назвала підвищення пенсійного віку неминучим процесом. Вона повідомила про результати дослідження Світового банку, які свідчать, що в 2030 році при параметрах нинішньої солідарної системи в Україні пенсію за формулою будуть отримувати 40% громадян.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ