Обіцянки - цяцянки: іпотечна програма Зеленського згинула у навалі кризи, - банкір

Фото з мережі Інтернет

Голова «Укргазбанку» Кирило Шевченко заявив, що в боротьбі за ресурси банки почнуть піднімати ставки за депозитами, а відповідно і ставки за кредитами. Про це він заявив в інтерв'ю.

Шевченко зазначив, що заявлену урядом іпотеку зі ставкою 12% не варто чекати цього року. «Ми вже впритул підходили до заявлених 12% в іпотеці. Почала працювати програма «Доступні кредити 5-7-9%»... Зробили свою програму, у нас іпотека коштувала 15,5%. Більш того, навіть підготували ряд пропозицій і передали їх уряду, щоб зробити іпотеку на рівні 10%.На жаль, поки не очікуємо подальшого зниження ставок.

Зараз банки через конкуренцію за ресурси фізичних та юридичних осіб малого та середнього бізнесу почнуть піднімати ставки за депозитами. Відповідно почнуть рости ставки по кредитах. Природно, в умовах падаючого курсу гривні важко розраховувати на стабільну і низьку ставку за гривневим депозитом», - пояснює голова «Укргазбанку». Як повідомлялося, третій тиждень поспіль банки в Україні підвищують відсоткові ставки за депозитами.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ