Повідомляє Громадське 20.12.2019 14:23
Водночас у Національній поліції України повідомили, що у ніч на 20 грудня поліція припинила діяльність 152 гральних закладів, які вважаються незаконними. З них вилучили майна на 46 мільйонів гривень.
«Тепер всі державні лотереї позбавляються можливості використовувати свої електронні системи. У зв’язку з цим, необхідно створити постійно діючі мобільні групи слідчих підрозділів та ДСР на місцях. Дані групи повинні протидіяти, виявляти та документувати незаконний гральний бізнес», — повідомив голова департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції Володимир Околіт.
20 грудня прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що уряд ухвалив рішення, яке заборонить займатися гральним бізнесом під прикриттям державних лотерей. Невдовзі відповідна постанова з'явилася на сайті уряду.
19 грудня у Верховній раді депутати спробували проголосувати за законопроєкт про легалізацію грального бізнесу в Україні, який передбачає, що займатися цим бізнесом можна буде лише у 3-5-зіркових готелях, отримавши відповідну державну ліцензію. Однак депутатам не вистачило голосів для ухвалення законопроєкту у першому читанні, тому його відправили на доопрацювання.
Нагадаємо, що відповідно до опитування КМІС, 56% українців виступають проти легалізації грального бізнесу.
За розрахунками уряду, надходження до бюджету від легалізації грального бізнесу можуть скласти 2-2,5 мільярда гривень на рік.
Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.