«ПриватБанк» продадуть, а з МВФ буде меморандум: У Кабміні зробили гучну заяву

Фото з мережі Інтернет

Кабінет міністрів разом із МВФ розробляє новий меморандум про співпрацю. Програма буде розрахована на три роки й може стати останньою для України. Про це в інтерв'ю "ЕП" заявила міністерка фінансів Оксана Маркарова.

На питання про подальшу долю ПриватБанку, що також хвилює МВФ, вона повідомила: фінустанову розвиватимуть, а після продадуть.

"Будь-які зворотні рухи з Приватбанком не відповідають нашим стратегічним планам як у борговому, так і в банківському напрямках. Щодо нього в нас чітка стратегія: ми його розвиваємо як державний банк, мінімізуємо втрати держави від докапіталізації і в майбутньому повертаємо шляхом прозорої приватизації", – сказала Маркарова.

Поточна програма з МВФ мала діяти доти, доки не сформується новий уряд. Однак парламентські вибори провели достроково, Кабмін сформували раніше, тому з'явилася потреба в нових переговорах.

"Усі країни, що користувалися допомогою МВФ, проходили шлях реформ і виходили на такий рівень економічного розвитку, на якому вже не потребували цих програм. Ми опрацьовуємо проєкт меморандуму. Рухаємося швидко", – розповіла Маркарова.

Також вона висловила намір "щоб це була наша остання програма з МВФ у позитивному сенсі цього слова". Мовляв, країна зможе обійтися без дешевих кредитів.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...

новини бізнес компаньйон


молодіжні новини


НОВИНИ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ