У Тернополі оштрафували фітнес-клуб на 223 тисячі гривень

Фото з мережі Інтернет

Власниця фітнес-клубу повинна сплатити штраф у розмірі 223 380 гривень до держбюджету за те, що використовувала найману працю двох осіб без укладення трудового договору.

 

Управління Держпраці у Тернопільській області внесло постанову про накладання фінансової санкції у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за двох осіб без укладання трудового договору.

 

Власниця спортивного закладу не погодилась з постановою та звернулася до суду, проте отримала відмову у задоволенні позову. Відтак,  за рішенням суду, власниця змушена заплатити штраф.

 

Ще 2 березня 2018 року інспектори відомства провели перевірку фітнес-клубу у Тернополі, в результаті якої виявили двох осіб, працюючих без укладання договору та повідомлення ДФС про прийняття їх на роботу.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон