На початку літа тернополяни взялись за захист свого міста

Фото Терен

Три петиції чекають на голоси тернополян з 1 червня. Усі тексти стосуються безпечного і комфортно проживання у Тернополі. Йдеться про облаштування переходу біля кільця «Маяк», безпечної пішо-велодоріжки до Дальнього пляжу та переходу до скверу на вулиці Богдана Лепкого.

 

Біля кільця «Маяк» небезпеку спричинюють нерегульовані пішохідні переходи, якими користується багато людей. Зі сторони вул. Чумацької він взагалі відсутній.

 

Ділянка доріжки від «Маяка» до Дальнього пляжу зовсім непристосована для комфортного пересування чи пробіжки. А це рекреаційна зона ставу, йдеться у тексті наступної петиції.

 

Місце для проведення вільного часу та прогулянок з дітьми у сквері на вулиці Богдана Лепкого псує відсутність  пішохідного переходу.  Петицію про його облаштування можна підтримати ТУТ.

 

Фото автора петицій і ТЕРЕНу


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон