В Чортківській колонії 20 в'язнів порізали собі вени

Фото з мережі Інтернет

Прокуратурою області проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про попереднє ув’язнення» та іншого законодавства у діяльності Державної установи «Чортківська установа виконання покарань № 26»  щодо запобігання фактів катувань й іншого жорстокого, нелюдського та такого, що принижує гідність, поводження з особами, які тримаються під вартою.

 

Перевіркою виявлений факт безпідставного поміщення ув’язненого до карцеру у травні 2017 року.

 

Крім того, встановлено, що впродовж поточного року 18 в’язнів Чортківської УВП заподіяли собі тілесні ушкодження, однак на відповідний профілактичний облік поставлено лише 3 з них.

 

Зафіксовано  факти  неналежного медичного обслуговування в’язнів.

 

На усунення виявлених порушень прокуратурою області виконувачу обов‘язків начальника Чортківської УВП внесено вказівку, яка перебуває на розгляді, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон