Суші-бар “Суші Ко”

Суші бар "Суші Ко" - маленький куточок Японії, де Ви можете спробувати смачні страви японської кухні, відпочити на м’яких диванчиках та зануритись в атмосферу країни Вранішнього Сонця.

 

В оформленні інтер'єру ресторану переважають червоний, чорний та білий кольори, які в Японії символізують любов, радість і чистоту. Приємна фонова музика східних стилів в поєднання із затишною та запашною атмосферою створюють всі умови для приємного відпочинку.

Вишукані страви японської кухні, приготовлені на будь- який смак:суші, сашимі, нігірі, маки, коне, а також великий вибір салатів. Крім холодних страв та закусок в меню є гарячі страви: супи. Для гурманів — приправи, соуси, чудові добавки до суші, темпура тощо. Окреме місце в меню відносять - десертам, тут до вашого смаку великий вибір тістечок, морозива. Традиційні види напоїв, саке, вишукані вина сходу.

 

Єдине в місті "Шоу на тепані". Особливе, гаряче приготування на тепані 14 страв і все це у Вас на очах готує шеф-кухар "Суші Ко". "Їсти стає цікавіше" саме так можна охарактеризувати трапезу у компанії рідних та близьких.

 

У суші барі "Суші Ко" можна замовити проведення різних заходів: корпоративів, днів народжень.

вул. Текстильна, 28 ч, ТРЦ “Подоляни”

3469