Ресторанно-готельний комплекс «Галицький замок»

Ресторанно-готельний комплекс «Галицький замок» – вишуканий розважальний заклад, де дотримані усі традиції та технології зведення замків – дизайн, проект та предмети інтер’єру.

У головній залі ресторану, яка вміщує чверть тисячі відвідувачів, можна оглянути картинну галерею з портретів славетних гетьманів, старовинною зброєю, обладунками лицарів. Справжній камін створить атмосферу тепла та затишку, а з другого поверху головної зали Ви зможете споглядати світло факелів та простір усієї зали.

Також Ви зможете відвідати VIP зону із стилізованими приватними кімнатами. А саме: Лицарський зал (на 15 чоловік), Мисливський зал (40 чоловік) та дві кімнати на 12 та 6 чоловік.

Кухня у «Галицькому замку» представлена різноманітними стравами з усього світу. Навіть найвибагливіших гурманів ми здивуємо особливими наїдками.

На відкритій площадці, у атмосфері лицарських шатрів та водоспадів, Ви зможете поринути у давні традиції приготування особливих лицарських  страв:  запікання барана, молочних поросят, кроликів.

Не залишать байдужими відвідувачів і страви з тандиру.А чого лиш варті інші особливі наїдки, десерти та особливі напої!

В «Галицькому замку» ніхто не сумує! Щовечора лунає класична та сучасна музика від відомих виконавців.

Запрошуємо Вас святкувати весілля, корпоративи, приймати участь у дегустаціях напоїв та страв.

м.Тернопіль, вул. Шумська 22

restaurant@zamok.te.ua

(067) 730 08 68, (0352) 40-13-23

http://restaurant.zamok.te.ua

1676

Ресторанно-готельний комплекс «Галицький замок» – незабутня мандрівка в історичне минуле.

Замок зведений за 400 м на в’їзді в м. Тернопіль (на головній автодорозі Київ-Тернопіль-Івано-Франківськ) за 20 км від історичного міста Збараж, де знаходиться славетний Збаразький замок та через землі якого проходили в сиву давнину баталії між військами Богдана – Зиновія Хмельницького та війська польського.

Сьогодні ми запрошуємо всіх відвідати величне місце Ресторанно-готельного комплексу «Галицький замок» у стилі середньовічч та відчути дух предків.

null
null

null

 
null

null