Готельний комплекс "Глобус"

Готель “Глобус” має все, для того що б наші гості мали можливість чудово відпочити і, при необхідності, повноцінно попрацювати, провести ділові переговори або презентацію. Вдале розташування зробить Ваше перебування ще приємніше!

 


Для кожного з гостей готелю - індивідуальний підхід, кожного вислухають та допоможуть. Для зручності мешканців готелю форма оплати за бажанням - готівковий, безготівковий.Працівники готелю миттєво вирішать всі Ваші побутові проблеми.Дизайн інтер’єрів номерів був розроблений з єдиною метою – стати затишним місцем для гостей готелю. Поєднання різних відтінків що створюють спокійну розслабляючу атмосферу, що так необхідна після напруженого робочого дня.В весняно-літньому сезоні запрошуємо на свіже повітря - багато зелені, страви гриль, прохолодне живе пиво, приємна атмосфера... До послуг гостей представлені альтанки, а для маленьких-дитячий майданчик.


У вільний час наші гості мають можливість скористатися рестораном облаштованим в українському стилі, а також більярдом та саунами.

 

Тернопіль, вулиця Будного, 18

4136