Ремонт набережної викликав у Тернополян обурення (фото)

Фото з мережі Інтернет

Через відсутність стоків для води на відремонтованій набережній утворюються калюжі, а газони стоять у воді. Про це пишуть у соцмережах тернополяни.

 

“У продовження теми зливи подякуємо #ТернопільВодПроект і особисто КОНОНЧУК ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ за сміливі інженерні рішення по відділенню Озера від людей і створенню нових городів та заплав на алеях#файнемістотернопіль“, пише тернополянин Юрі Собі на своїй сторінці у соцмережі.

 

“Інженери, проектанти, архітектори…ті люди ніби десь і є, але в випадку набережної, прибудинкових без водовідведення, доріг без лівньовок розумієш: їх нема. Хто їм всім дипломи попродавав? – пише депутат иіської ради Андрій Шкула на своїй сторінці у соцмережі.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

новини бізнес компаньйон