Сутенерку з Тернопільщини зловили в столиці

Повідомляє Галас 18.09.2018 17:23


Фото з мережі Інтернет

Завдяки налагодженій роботі Київської місцевої прокуратури №5, Оболонського УП та УБЗПТЛ ГУНП в м. Києві викрито злочинну групу, учасники якої тривалий час займалися сутенерством.

 

Організаторами нелегального бізнесу виявилася подружня пара. Так, на одному з інтернет-сайтів чоловік та жінка розмістили оголошення про надання послуг сексуального характеру з наданням контактних номерів телефону.

 

Спільницею подружжя виступила їх подруга – 27-річна уродженка Тернопільської області, яка відповідала на дзвінки та приймала замовлення від клієнтів.

 

У свою чергу подружжя безпосередньо підшукувало дівчат та контролювало надання ними сексуальних-послуг. Вартість послуг становила 1000 гривень на годину, з яких повія отримувала половину, інші 50% забирали організатори.

 

На даний час двом організаторам злочинного бізнесу та їх спільниці оголошено підозру ч.2 ст.303 КК України (сутенерство або втягнення особи у заняття проституцією за попередньою змовою групою осіб, щодо кількох осіб) та обрано запобіжні заходи: організаторам злочину – тримання під вартою, пособниці – домашній арешт.

 

Крім того, в межах слідства встановлюється інші особи, які можуть бути причетними до злочину, у тому числі щодо неповнолітніх. Сутенерам за вчинене загрожує до 7 років позбавлення волі.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...