Рідні загиблої в Італії тернополянки просять допомоги

Повідомляє Медіатор 13.02.2018 17:23


Фото з мережі Інтернет

Рідні тернополянки, яку знайшли мертвою в Італії, просять допомоги. Сім’я шукає кошти, щоб перевести тіло на Батьківщину.

 

Аби тіло 30-річної жительки села Коропець похоронна служба доставила з Італії в Україну, родині потрібно оплатити 2 тисячі 700 Євро. Про це на своїй сторінці у Facebook написала Ines Inna. Окрім цього, потрібні також кошти на поховання жінки. Мама загиблої, Марія Михайленко, звертається до усіх небайдужих допомогти зібрати необхідні кошти, адже самотужки зробити їй це вкрай складно, – зазначає дівчина у своїх коментарях під постом, пише Медіатор.

 

 

Нагадаємо, жительку села Коропець Тернопільської області 31 січня цього року знайшли мертвою на залізничній дорозі станції Кампі Флегрей в Італії. Про смерть 30-річної Оксани Яцків повідомили у Генеральне консульство України в Неаполі. Відповідні служби відкрили кримінальне провадження.

 

 

Вдома у загиблої залишилися двоє дітей – 9-річний син та 2-річна донька.

 

Всі, хто має намір допомогти Марії Михайленко, можуть їй особисто зателефонувати за номером телефону: 334-836-28-79 або ж на “гарячу” лінію Генерального консульства України в Неаполі: 327-736-48-22. Телефонний код Італії +39.

 

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...