Щось вперто лізе з під асфальту на вулиці Симоненка (Фото)

Повідомляє Бізнес Компаньйон Тернопіль 11.08.2017 08:23


Фото Олег Жак

На не так давно відремонтованій вулиці Симоненка в Тернополі твориться щось дивне. Практично посередині дороги "щось" вперто намагається вилізти з під шару асфальту і нема на то ніякої ради. І якщо з втопленими люками на дорогах водіям доводиться просто змиритись (адже реакції на числені скарги нема), то такий підленький сюрприз - вже перебір.

 

Спершу, знаючи відповідальтність та професійний рівень наших рідних дорожників, водії припускали, що це щось чи когось забули прибрати і поспіхом закатали асфальтом. Проте, спочатку непомітна нерівність почала рости з кожним днем. За деякий час, майстри зробили "операцію", вирізали шмат асфальту і "пухлину" прибрали.

 

 

Але за кілька днів тернополяни побачили, що свіжий асфальт знову починає підніматися. Тобто, оце "щось" виявилось не лише сильним, а й впертим і хитрим. На момент ремонту воно кудись заховалося від пильного ока професіоналів-ремонтників, а тепер знову взялось за своє.

 

Наразі, ми не знаємо точно, що так настирно хоче вилізти посеред тернопільської вулиці, хоча є припущення, що це може бути совість дорожників...

 

 

null

 

null

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...