Чергове "покращення": українцям доведеться платити за світло, навіть якщо воно вимкнене

Повідомляє Патріоти України 17.04.2016 14:21


Фото з відкритих джерел

З переходом до ринкових тарифів і прийняттям закону "Про ринок електроенергії України" буде введена абонентська плата за приєднання квартири або будинку до електромережі. Українці будуть зобов'язані платити за світло незалежно від того, користуються вони цією електрикою чи ні. Про це в ефірі "Чорноморської телерадіокомпанії", відповідаючи на питання Обозревателя, розповів експерт з питань енергетики Валентин Землянський. 

 

Він зазначив, що важко сказати, як зміняться тарифи, однак, на його думку, точно буде введена плата за користування електромережею. "Рано чи пізно буде прийнятий закон про ринок електроенергії України, в якому передбачена така ж штука, як і з газом: ви будете зобов'язані платити абонентську плату за приєднання до мереж", - заявив експерт.

 

Він підкреслив, що українці будуть платити в залежності від потужності. "За обсягом потужності, яка заведена на квартиру або на будинок, і будемо платити абонентську плату - незалежно від того, користуємося електроенергією чи ні", - підкреслив Землянський.

 

Також він зазначив, що Україна планує ввести єдиний тариф, щоб всі споживачі платили за єдиною ціною. "Ми зараз дружно рухаємося до єдиного тарифу: ми повинні отримати десь 1,78 кВт / грн в результаті. З таким тарифом повинні бути прибрані всякі соціальні норми і всі повинні платити однаково. Так що якщо вийдемо на рівень ринкових тарифів, то вище ми платити не будемо", - підсумував Валентин Землянський.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...