Повідомляє Бізнес Компаньйон Тернопіль 27.08.2019 16:59
Може проявлятись як у вигляді психологічного тиску, так і фізичних знущань. Втім, бувають випадки, коли інструментами агресора стають соціальні мережі, форуми або чати.
Життя не стоїть на місці, і сучасні діти все більше часу проводять онлайн. З приходом в наше життя соціальних мереж виникло таке явище як кібербулінг – цькування із застосуванням засобів електронної комунікації. Це переслідування, залякування і знущання через розсилку повідомлень агресивного змісту, викладання у соціальні мережі фото- та відеоматеріалів, що містять згубну для репутації жертви інформацію (нерідко – змонтованих).
На відміну від звичайного булінгу, коли цькування припиняється після, до прикладу, навчання, кіберагресори можуть знущатися над своєю жертвою в будь-який час доби.
Як захистити дитину від кібербулінгу? Насамперед, навчити її правильній поведінці в соціальних мережах. А у разі виникнення проблеми попросити обов'язково поділитись з близькими.
Нагадаємо, відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», запроваджена адміністративна відповідальність за вчинення булінгу, в тому числі - й із застосуванням електронних засобів комунікації. Як докази можна використати скріншоти зі сторінок у соцмережах, особисті переписки, фото та відео.
Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області
Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.