На ремонт траси Тернопіль – Кременець цього року виділено 270 мільйонів

Повідомляє Наш День 12.05.2019 09:24


Фото з мережі Інтернет

Впродовж останніх чотирьох років пріоритетним завданням було з’єднати Тернопільщину якісними автошляхами із усіма сусідніми областями. На цьому наголосив голова ТОДА Степан Барна під час робочої поїздки у Кременецький район, де він проінспектував хід реконструкції автомобільної дороги М-19 в частині Тернопіль-Кременець-Дубно.

 

«Для нас важлива ця магістраль, оскільки вона з’єднує Тернопіль з міжнародною трасою Київ-Чоп. Постановою Кабінету Міністрів від 6 лютого 2019 виділено 270 мільйонів гривень на завершення реконструкції цієї ділянки», – проінформував очільник області.

 

Наразі на дорозі Тернопіль-Кременець міжнародної траси М-19 проводять роботи на двох ділянках: на відрізку Білокриниця-Кременець шляховики уклали 1400 тонн асфальтобетону вирівнюючим шаром та біля повороту на автодорогу Кременець-Біла Церква дорожники проводили фрезування старого покриття на ділянці 2,8 км та ресайклінг 1,2-кілометрового відрізку.

 

Додамо, що торік за рахунок державних коштів повністю оновили траси Тернопіль – Львів (Н-09), Тернопіль-Підволочиськ (М-12) та обхід Тернополя (Р-41). Тепер залишається з’єднати Тернопіль з Чернівцями та Івано-Франківськом.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...