В ДФС зробили важливу заяву для власників «євроблях»

Повідомляє Обозреватель 12.01.2019 21:05


Василь Артюшенко, ZN.UA

В Україні не планується продовження пільгового періоду для митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації. Про це повідомив заступник голови Державної фіскальної служби Віктор Кривицький в Facebook, відзначивши, що з початку року в зонах митного контролю накопичилася значна кількість авто.

 

"За інформацією, отриманою мною в ході робочої зустрічі з главою комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніною Южаніною, продовження пільгового періоду не планується", – написав він.

 

"Після 22 лютого 2019 року власники авто платитимуть за оформлення повну ставку акцизу. Зрозуміло, що розмір митних платежів суттєво зросте", – уточнив Кривицький.

 
 

Він також додав, що з травня 2019 року до порушників митних режимів - "транзит" і "тимчасове ввезення" - правоохоронці почнуть застосовувати жорсткі фінансові санкції аж до конфіскації транспортного засобу ".

 

Кривицький закликав власників авто оперативно скористатися наданою законом пільгою (до 22 лютого) і можливістю безперешкодно користуватися європейським автомобілем.

 

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...