В Тернополі зупинили аферу на 6 мільйонів, яку розіграли чоловік з дружиною

Повідомляє Наші гроші 11.08.2018 10:23


Фото з мережі Інтернет

Управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації після публікації «Наші гроші. Львів» розірвало договір з ТОВ «Євробуд-груп» на капітальний ремонт водолікувального відділення лікарні в смт. Товсте (Заліщицький район) за 5,9 млн грн. 

 

В цьому тендері змагалися дві фірми «Євробуд-груп» та ТОВ «Виробничо-будівельна фірма «Гефест». Власником першої компанії є Юрій Ваврух, а фірма «Гефест» належить його дружині – Наталії Ваврух. Також редакція «Наші гроші. Львів» з’ясувала, що компанії розташовані в одному офісі − Тернопіль, вул. 15 квітня, 6, кімната 47.

 

 

Згідно з ЗУ «Про публічні закупівлі», дружина та чоловік є пов’язаними особами. Відповідно тендерний комітет замовника повинен відхиляти пропозицію учасника, який є пов’язаною особою з іншим учасником, однак цього не було зроблено. Лише після публікації замовник розірвав угоду з підрядником «за взаємною згодою сторін».

 

Фірми-конкуренти також фігурують в кримінальному провадженні за ч.З ст.191 КК України (зловживання службовим становищем групою осіб для привласнення та розтрати майна). Правоохоронці стверджують, що ці компанії разом із ТОВ «ЮЕЛ 2017» та «СТП Сервіс» вступили у змову для привласнення бюджетних коштів.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Loading...